Najnowszy

Zarezerwuj swoje szkolenia ogólnodostępne

Serdecznie zapraszamy Wszystkich Pracowników, Handlowców do uczestnictwa w naszych szkoleniach: Podstawowe Mentorskie Techniki : budowanie i utrzymywanie relacji mentorskich - wariant profesjonal

Czytaj więcej...

Szkolenia dla darczyńców

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Wspólnie z Fundacją Training Projects gorąco zachęcamy do udziału w akcji „Przedsiębiorcy wspierają wolontariat”. W ramach prowadzonego cyklicznie projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mogą dostać od fundacji całkowicie darmowe kursy zawodowe – jako upominek w rewanżu za oferowaną dobroczynność. Do tej pory szkolenia rozlosowano wśród dziesięciu firm – w każdym ostatnim tygodniu miesiąca losowana będzie kolejna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Laureat będzie miał możliwość wybrać miejsce ralizacji spotkania, najepszą dla swoich ludzi datę, a przede wszystkim - tematykę kursu. Do wyboru jest kilka dziedzin: od dziedzin społeczno – socjologicznych, przez przywództwo i motywowanie albo warsztaty handlowe, po spotkania integracyjno – motywacyjne.

Dotąd z oferowanego wsparcia skorzystali: Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Informatyczna, Lubelska Izba Rzemieślnicza w Lublinie, Stowarzyszenie Niżańskie Centrum Rozwoju, Edustacja.pl.

Wyróżnione akcje: Stop dyskryminacji osób starszych, Kosztorysant budowlany - zawód z przyszłością, Kluczowe kompetencje małopolskich pracowników po 45 roku życia, Nowe umiejętności – szansa 50+, KOBIETY 45+

Szkolenia dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w naszej akcji non profit przygotowujemy w ośrodkach konferencyjnych, które zgodziły się udostępnić gratis sale. Zielony Poemat w Tuszowie Dolnej i Polski Kasztel w Krapkowicach.

Naszym partnerem w dziedzinie łączenia wlonariuszy z korporacjami jest agencja szkoleniowa Akademia Psychologi Społecznej z Gdańska. To pierwszy polski certyfikowany dostawca w zakresie gier biznesowych, wyjazdów integracyjnych i niektórych treningów kształtowania kompetencji interpersonalnych. W konsorcjum oferujemy wszystkim zainteresowanym poniższe narzędzia:

- Zaawansowane symulacje edukacyjne z zakresu kierowania projektem, myślenia strategicznego, finansów menedżerskich, zarządzania czasem, kierowania procesami produkcyjnymi i negocjacji

- spotkania team building o intensywnie edukacyjnym charakterze – programy rozwijające kompetencje z zakresu budowania zespołu, porozumiewania się w grupie i organizacji, kierowania ludźmi czy inne tzw. miękkie i interpersonalne.

- Warsztaty menedżerskie z takich dziedzin jak: budowanie zespołów międzynarodowych, działanie strategiczne, kierowanie zmianami w firmie, przywództwo, zarządzanie przez cele, kreatywne myślenie, oraz problematyka handlowa

Jako partner tej organizacji zapewniamy rabat na wszystkie opisane tutaj programy – 15procent dla każdego kto powoła się na nas. Ponadto z przyjemnością przeprowadzimy na życzenie mentoring wspierający transfer wiedzy na praktykę biznesową .


Tagi: