Najnowszy

Zarezerwuj swoje szkolenia ogólnodostępne

Serdecznie zapraszamy Wszystkich Pracowników, Handlowców do uczestnictwa w naszych szkoleniach: Podstawowe Mentorskie Techniki : budowanie i utrzymywanie relacji mentorskich - wariant profesjonal

Czytaj więcej...

Programy uczelniane – wyjazdy do Anglii

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Nasz zespół prowadzi kursy i programy egzaminacyjne dla studentów przeprowadzających się do Ameryki lub Anglii. Pozwalaja one na bezproblemową aplikacje do docelowej szkoły wyższej. W ostatnim roku prowadziliśmy m.in. te programy: 

Opis programów nr D56/UK:

Szkolenia pilotażowe przygotowują uczniów do zostania pilotami, uczestnicząc w szkoleniach lotniczych, szkoleniach naziemnych i szkoleniach symulacyjnych. Omawiane tematy zazwyczaj obejmują operacje inspekcji wstępnej; manewrowanie lotem w odniesieniu do obiektów naziemnych; lecąc z krytycznie powolnymi prędkościami powietrza i powracając ze straganów; starty i lądowania; kontrolowanie i manewrowanie statkiem powietrznym; latające przeloty; nocne latanie; i operacja awaryjna. Inne treści kursu mogą obejmować meteorologię, aerodynamikę, nawigację, fizjologię, a także środowisko lotnisk i lotów. Studia niezależne od operacji, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają starszym dzieciom zapoznanie się z tematami związanymi z eksploatacją pojazdów. Niezależne Szkolenia mogą być okazją dla studentów do poszerzenia profesjonalnych umiejętności specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Opis kursów nr B92/USA:

Badania nad zajęciami w zakresie produkcji zawodowej wprowadzają i wystawiają studentów na możliwości kariery w zakresie przetwarzania i produkcji towarów. Tematy zajęć są różne i mogą obejmować (ale nie ograniczają się do nich) systemy związane z procesem wytwarzania, właściwościami różnych surowców i metodami wykorzystywanymi do przekształcania materiałów w produkty konsumenckie. Szkolenia zależą od kariery badanej; tematy kursu mogą obejmować przedsiębiorczość, prawo pracy, wpływ ekonomiczny i obsługę klienta.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr E52/USA:

Warsztaty z zakresu mechaniki rolniczej i budowy-miejsca pracy zapewniają doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z mechaniką rolniczą i budownictwem. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Szkolenia te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr O91/USA:

Wartości Seminaria Clarification umożliwiają mlodszym nastolatkom zgłębianie indywidualnych i społecznych działań i implikacji, aby pomóc im w rozwijaniu osobistych wartości i podejmowaniu decyzji dotyczących ich życia. Przykłady tematów dyskusji obejmują filozofię i religię, alokację zasobów światowych, inżynierię genetyczną, kwestie środowiskowe i kwestie związane ze śmiercią (eutanazja, samobójstwo i aborcja).

Formalna definicja kursów nr G16/USA:

Warsztaty społecznościowe zapewniają mlodszym nastolatkom możliwość poświęcenia czasu, energii i talentów na udział w projekcie społeczności lub organizacji. Szkolenia te są zazwyczaj (ale nie zawsze) prowadzone z elementami seminarium, dzięki czemu uczniowie mogą korzystać z doświadczeń wolontariuszy, aby dowiedzieć się, jak rozwiązywać problemy, podejmować decyzje i skutecznie komunikować się.

Definicja kursów nr D13/USA:

Szkolenia typu "produkcja-pomoc" oferują zainteresowanym studentom możliwość asystowania instruktorom w przygotowywaniu, organizowaniu lub dostarczaniu programów kursów. Uczniowie mogą zapewnić pomoc szkoleniową lub instruktażową innym starszym dzieciom.Tagi: