Najnowszy

Zarezerwuj swoje szkolenia ogólnodostępne

Serdecznie zapraszamy Wszystkich Pracowników, Handlowców do uczestnictwa w naszych szkoleniach: Podstawowe Mentorskie Techniki : budowanie i utrzymywanie relacji mentorskich - wariant profesjonal

Czytaj więcej...

O mnie

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Działania związane z zarządzaniem załogą oraz wsparcie pracowników w rozwoju osobistym to dwa obszary, w przypadku których większość właścicieli firm popełnia mnóstwo błędów. Instrumentalne traktowanie ludzi pracujących w firmie czy też przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to raptem dwa z wielu grzechów, jakie często się obserwuje w relacjach pomiędzy pracownikami a szefami.


Jeśli panujące w firmie stosunki między pracodawcą a załogą pozostawiają wiele do życzenia, to bardzo chętnie zajmę się poszukaniem jakiegoś wyjścia. Przy takich zleceniach w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na kompleksowym podejściu, zajmując się wszystkimi obszarami w dłuższym przedziale czasu. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na firmę, zapoznać się z jej planami, i do tego dopasować działania optymalizacyjne.


Na pewno bardzo w pracy pomaga mi wiedza, którą przez lata zdobywałam. Między innymi ukończyłam studia o kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalizacji związanej z psychologią pracy. Przez kolejne lata nadal poszerzałam swoje wiadomości, biorąc udział w dodatkowych kursach z obszaru optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa oraz mediacji i negocjacji.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mogę się w pełni realizować podczas realizacji swoich obowiązków zawodowych. Dotychczas miałam okazję współpracować z prywatnymi firmami i korporacjami, oraz z administracją, urzędami i organizacjami pozarządowymi. Do moich klientów należą podmioty, które obsługuję we wszystkich obszarach wiążących się z HR, to znaczy w procesach rekrutacji oraz rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Zajmuję się także wdrażaniem w pełnym wymiarze polityki zarządzania zasobami ludzkimi, a także treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym swoją wiedzą i doświadczeniem, na przykład za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla managerów i specjalistów HR a także wielu artykułów w branżowych pismach.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to między innymi ochrona informacji o wszelkich sprawach, dyskrecja i zaufanie są dla mnie bardzo ważne. Zajmuję się między innymi audytami kompetencyjnymi i personalnymi, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  oraz poprawiam zagadnienia związane z kadrami. Mogę także przeprowadzić warsztaty połączone ze szkoleniami, które dadzą nowe umiejętności i jednocześnie zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.Tagi: